Αρωμα πέναλτι στη φάση του Μπετρά με τον Τσιντώτα!

H φάση του 10ου λεπτού του ΟΑΚΑ θα αποτελέσει πεδίο διαφωνιών και αντιπαράθεσης. Ανατράπηκε ή όχι ο Μπετρά από Τσιντώτα στο τετ-α-τετ των δύο; Ποια ήταν η αντίδραση του Στυλιαρά;

SUPERLEAGUE / ÁÅÊ - ÐÁÓ ÃÉÁÍÍÉÍÁ / / (ÖÙÔÏÃÑÁÖÉÁ: EUROKINISSI)
SUPERLEAGUE / ÁÅÊ - ÐÁÓ ÃÉÁÍÍÉÍÁ / / (ÖÙÔÏÃÑÁÖÉÁ: EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Μία φάση που θα συζητηθεί πολύ έλαβε χώρα στο ΟΑΚΑ στο παιχνίδι της ΑΕΚ με τον ΠΑΣ την Κυριακή.

Στο 10ο λεπτό ο Μπετρά βρέθηκε τετ-α-τετ με τον Τσιντώτα και αντί να πλασάρει, του "έσκασε" ντρίπλα.

Ο τερματοφύλακας της ΑΕΚ άπλωσε το πόδι και βρήκε τον παίκτη του ΠΑΣ ο οποίος έπεσε όμως καθυστερημένα και πολύ εντυπωσιακά.

Ο διαιτητής Στυλιαράς δεν έδωσε ούτε πέναλτι ούτε κίτρινη κάρτα για θέατρο. Δύο λεπτά αργότερα ο Λιβάγια έκανε το 1-0 για την ΑΕΚ.