Δυσαρεστημένος από την εικόνα του Ολυμπιακού ο Μπέντο

O Ολυμπιακός γνώρισε τη δεύτερη ήττα του στη Super League και ο Πάουλο Μπέντο παραδέχτηκε πως δεν έμεινε ικανοποιημένος από την εικόνα της ομάδας του στο ΟΑΚΑ.

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ / ΑΕΚ - ΟΣΦΠ (ICONPRESS/ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ) ΜΠΕΝΤΟ
ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ / ΑΕΚ - ΟΣΦΠ (ICONPRESS/ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ) ΜΠΕΝΤΟ EUROKINISSI SPORTS

"H αλήθεια είναι πως δεν κάναμε ένα καλό παιχνίδι. Στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν καλοί στον αμυντικό τομέα, αλλά όχι στον επιθετικό. Δεν κάναμε αυτό του έπρεπε.

Στο δεύτερο ημίχρονο δεχθήκαμε το γκολ από μία στημένη φάση και στη συνέχεια ο αντίπαλος εκμεταλλεύτηκε τα κενά που βρήκε με το σκορ υπέρ του.

Με παίκτη λιγότερο δεν μπορέσαμε να είμαστε επιθετικοί, να δημιουργήσουμε ευκαιρίες, να απειλήσουμε αλλά ούτε και ο αντίπαλος μας απείλησε", δήλωσε ο Πορτογάλος τεχνικός στην κάμερα της NOVA στο φινάλε του αγώνα στο ΟΑΚΑ που βρήκε τους Πειραιώτες να χάνουν με 1-0 από την ΑΕΚ για δεύτερη συνεχόμενη σεζόν.